Пряме включення в голову

Одне з небагатьох питань, які пролітають в моєму запаленому мозку наразі, цe яка кількість людей (у відсотковому співвідношенні) має здатність мислити та має досить для цього інформації?

Очевидні помилки:

  • Мовне питання: закрити його було необхідно навіть задля того, аби зараз люди не відчували себе ображеними з цього приводу. Аби вони, безправні де факто, не ставали жертвами пропагандистів, які махають цим, як прапоровим триколором. Що ж, скільки мов ти знаєш, тим менше ти відчуваєш бар’єри національностей.
  • Безвольна влада: поки нові старі, нехрещені світовим миром, поросята товчуться при кормушці, ділять ципочок і яруса сідел, в тонкощі ситуації, в яку вникають навіть бабусі на кухнях, поки варять борщ, вони не вмішувалися. Абсолютно очевидна політична імпотенція. Ослаблена централізована влада – дала імпульс самоврядуванню, яке в свою чергу, базуючись на домовленостях та якісній комунікації, повинно заново відбудовувати країну. Це не добре, не погано. Проте АРК, завдяки двом десяткам років інформаційної подушки, за певними винятками, зітнулося сам на сам (!!!) з подібними діями закордонців.
  • Приховування політичної імпотенції в інших країнах.

Медійники харчуються зараз як під час стихійних лих. Виростають нові герої, хрещені медійниками, благословляють сподвижників медійники. Медійникам служать, їх караючи та знищуючи. Приємним фактом є знайомство з твітером, юродивістю та благими намірами людей, які ним користуються. Первісний інформаційний борщ, в якому все ще плаває уся планета (як не увесь Всесвіт) знаходиться у поганому сні. А сон розуму 6 мільярдів людей породжує чудовиськ, які всі, як один, бояться забуття. За деякими винятками. Кожен бореться з цим на психічному рівні самотужки.

Я от бігала до мами, десь до років 14, після півгодинного сидіння на ліжку в темній кімнаті з думками ’’менеколисьнебуде….’’. Тепер не бігаю.

А от Путін чи Янукович, чи Обама, чи будь-який інший лідер, ’’отягощенный злом’’ та владою чоловічок чи жіночка, теж щось подібне робили в дитинстві. Первісний інформаційний борщ – стихійний, як і рішення психічно-розхитаних людей, які мають ВСЕ.

Саме тому демонстрація сили на основі виховання – це все, на що вони здатні. Міряння геніталіями для все того ж природного відбору на міжнародній арені. Але насправді, функція обслуговуючого політичного персоналу – не приховувати власну імпотенцію (в духовному плані також мається на увазі), а служити народові і берегти кожне людське життя, якої б національності воно не було б.

Сьогодні кожна мисляча і беззлобна людина на Землі має зрозуміти, що вона краща політиканів, які керують її країною. Які дозволяють смерті, наругу, насилля. Які припускають порушення десятків міжнародних договорів і безсовісність у планетарному масштабі.

Дуже приємно сьогодні мені було відчути власний здогад про те, хто є справжнім фашистом з політичних ознак. Володимир Володимирович Путін. От я не фашистка. Я землю люблю. А на людей мені просто щастить. Як же ж треба бути особисто фашистом в психопросторі ’’Путін’’, аби так ненавидіти країну росіян і країну українців, зіштовхуючи їх, як яйцями на Великодень, кисельовими, неандерталеподібними боксерами, фанатиками та рештою немислячої, лінивої масою? Будь ласка, хай відляже вам від серця.

Чекаємо новин. Молюся за родину – з усієї України – з Донбасу, Криму до Волині. Ви варті більшого, аніж стати ягнятами на міжнародній арені. Станьте прикладом вихованості, людяності, згадайте найсвітліших в своєму житті людей. Хай ці думки залишать вам хоча б місце для сну. Їжте здоровий харч, обминайте крайнощі.

Дякую тим, хто сюди дочитав.

comments powered by Disqus