Про безстатеве в кожному з нас, що зветься Людиною

Я більше не тащуся від того, що я “пацанка”. За великим рахунком, всі намагання протистояти своїй природі призвели тільки до безліч разів побитих колін і травм, неприйняття інших дівчат і їх неприйняття мене, заточення характеру до “боротьби”, а не “збереження й примноження”, зайвих шкідливих звичок. А ще пошкодили етику, змінили жести і міміку.

Розібратися у своїй сексуальності було ще важче, тому певні періоди були обтяжені нестерпними і хворобливими відносинами. Авторитаризм створив для мене стан “закипання” під тиском, і як тільки мінімальні затвори були зняті… Словом, не треба так. І це не тому, що я “дівчина” чи “жінка”, і там всякі інші єрєсі, тому що я – людина в першу чергу, і моя стать стосується тільки мене.

Мені болить як людині, коли дівчата намагаються себе продати, а чоловіки думають, що куплять собі відчуття самоповаги з такою покупкою. А ще неприємно, коли в метушні проскакує оце “тьолка” і “пацик”. Коли вже за звичкою, коли жінка зраджує звучить ніби звичне “сука”, а коли чоловік – “ну кобель і є кобель”.

Словом, мені більше не подобається бути “пацанкою”, мені подобається бути лагідною до свого чоловіка, вислухати його і порадити розумну ідею, із задоволенням готувати і прибирати, колупатися в механізмах і землі, дивитися на все очима дитячими і думати, коли прийде в цей світ моє дитя, – чи побачить воно все те прекрасне, що бачу я? Тому що це людські риси. Я з рівним задоволенням беру в руки спідницю і штани (тому що по суті це шматки матерії), сапу і сокиру (бо це знаряддя праці, чудової праці), бокал з вином і пляшку пива (бо це всього лиш напої), помаду і піджак (бо мені часто хочеться виглядати сильною і привабливою водночас).

Але мені геть не хочеться вбивати, ґвалтувати, красти, битися, кричати, заздрити. Ні, це не гріхи, це та частина природи, яка все ще морочить нам голови. А ці речі не мають статевої ознаки, бо людей багато, а горе – одне, завжди одне і те ж для тих, в кого воно відбулося.

Давайте будемо взаємно ввічливими та поважати одне одного. А там – гляди і все одно, якої ти статі. В тебе унікальна стать – Людина.

П.С. Від прочитання оцього.

comments powered by Disqus